Поради/Рекомендації

Як сказати "НІ" щоб нікого не образити

Щодня нам потрібно приймати якісь рішення. Вони можуть стосуватися не лише нас, а й людей довкола. Часто до нас звертаються з проханнями, на які ми відповідаємо „так“, хоча варто було б відмовити. Ось чотири способи сказати „ні“ і не образити людину.

12:09 26.08.2023

Як поводитися з людьми з інвалідністю, щоб вони не відчували надмірної уваги, а відчували нашу повагу

Усе частіше на вулицях українських міст ми зустрічаємо людей із важкими травмами й інвалідністю. Дуже важливо не уникати цієї теми в розмові з дітьми. Потрібно говорити про те, як поводитися з людьми з інвалідністю, щоб вони не відчували надмірної уваги, а відчували нашу повагу.

09:21 11.07.2023

Рекомендації, що повинна вміти дитина йдучи до 1 класу НУШ

Після запуску Нової української школи, всі діти в Україні йдуть до школи в 6-річному віці незалежно від здібностей. Перший клас, в якому дітям не задають домашніх завдань і не ставлять оцінок, розрахований на адаптацію. Але навіть з урахуванням такої лояльної програми, не всі дітки готові йти до школи в 6 років.

09:23 05.07.2023

Як діяти, коли смерть рідного переживає дитина?

Втрата близької людини завжди супроводжується психологічними переживаннями. Але як діяти, коли смерть рідного переживає дитина? В умовах війни діти бачать і переживають багато страшних речей, в тому числі і втрату.

08:40 12.05.2023