A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму,
молоді та спорту
Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області

У закладах освіти пройшли навчання з цивільного захисту

Дата: 30.05.2024 13:29
Кількість переглядів: 20

Відповідно до графіка проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту з 27 травня по 31 травня 2024 року у закладах освіти Хмелівської громади проведені об’єктові тренування з цивільного захисту. Такі тренування  здійснюються з метою реалізації державної політики, спрямованої на гарантування безпеки та захисту населення від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, а також вироблення у здобувачів освіти умінь, навичок грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я і життя; формування та розвиток високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємодопомоги, постійної готовності правильно діяти при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій.

Під час проведення об’єктових тренувань з учасниками відпрацьовано практичні заходи, які передбачені планом реагування на надзвичайні ситуації, правила користування вогнегасниками на початковому етапі горіння, екстрену евакуацію працівників і учнів закладів освіти,   майстер-класи з правил надання першої невідкладної медичної допомоги потерпілим при різних ураженнях.

При виникненні стресових ситуацій важливу роль відіграє психо-емоційний стан. Фахівці Гуманітарної місії «Проліска», в складі Михайленко Людмили, Лесик Юлії, Баклан Надії  провели ряд заходів для дітей і педагогічних працівників Гаївської філії Хмелівського ліцею. Психологи навчали навичок турботи про себе, прийомам саморегуляції, управління своїм психоемоційним станом, провели навчання з прийомами антистресового дихання, аутогенного тренування, медитації, релаксації, візуалізації ресурсного стану, тощо. Під час заходу у учасників була змога всьому переліченому навчитися та потренуватися, обрати для себе найбільш дієвий варіант.

Проведені об’єктові тренування показали належний рівень відпрацьованості дій учасників освітнього процесу у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень