A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму,
молоді та спорту
Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області

Працівники відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту взяли участь у форумі "Партнерство заради відновлення та розвитку Хмелівської громади"

Дата: 07.07.2024 19:34
Кількість переглядів: 5

Працівники відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівської громади взяли участь у форумі "Партнерство заради відновлення та розвитку Хмелівської громади",організованому в рамках проєкту «Забезпечення участі громадян у процесі відновлення», що впроваджується ГО «Агенція відновлення та розвитку» за підтримки проєкту UNDP в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та фінансування Міністерства закордонних справ Данії.

До уваги гостей форуму були представлені локації: виставку робіт вихованців КЗ " Центр позашкільної освіти", виробів із різьби по дереву народного умільця Сергія Дуки. Проєкт  у сфері збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини " Спадок мого краю" презентувала керівник клубу за інтересами Сулимівського сільського клубу Таїсія Пинькас.

У громаді підтримується потужний волонтерський рух "Працюємо для Перемоги!" , який представив керівник гуртка "Пошук" Дібрівського сільського будинку культури Володимир Кривогуз.

У рамках форуму  презентовано проєкт Плану відновлення та розвитку Хмелівської сільської територіальної громади. Учасники заходу мали можливість висловити власну думку щодо важливих напрямків розвитку громади, взяли участь у конструктивному воркшопі, працюючи в командах, пропонували власні ідеї щодо перспективних проєктів, рекомендації формату налагодження взаємодії з метою їх реалізації.

Дякуємо  організаторам за корисний захід та співпрацю. Тільки працюючи в команді, можливо спільними зусиллями досягти реальних результатів покращення життя, змістовного дозвілля та побуту всіх мешканців громади.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень