Оголошення

Як буде організовано освітній процес у закладах освіти на період війни в Україні, - МОН

Міністерство освіти і науки України рекомендувало закладам освіти піти на канікули з метою убезпечення дітей та студентів. Канікули в школах триватимуть два тижні. Наразі цей термін спливає і оскільки військові діє ще тривають, процес навчання буде проводиться іншому форматі.

14:33 08.03.2022

Звільнено від проходження Державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.

Через ситуацію в Україні, яка потерпає від брутальної, відкритої та широкомасштабної агресії Російської Федерації, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ, яким звільнено від проходження Державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.

19:34 28.02.2022

Увага! Продовжено дистанційне навчання у ЗЗСО

У зв'язку з високим показником захворюваності педагогів та здобувачів освіти на COVID-19 і ГРВі в навчальних закладах Хмелівської громади з 8.02 по 14.02.22р. (включно) продовжено ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ.

10:08 07.02.2022