A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму,
молоді та спорту
Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області

Комунальний заклад "Хмелівська публічна бібліотека" Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області

 

 

   - Хмелівська сільська бібліотека-філія

- Смілівська сільська бібліотека-філія

 -Гаївська сільська бібліотека-філія

- Сулимівська сільська бібліотека-філія

           -Хустянська сільська бібліотека-філія

           -Басівська сільська бібліотека-філія

 -Дібрівська сільська бібліотека-філія

Загальна площа бібліотек – 642 кв.м., 105 посадочних місць.

Щорічно бібліотеки обслуговують  3100 користувачів, яким видається

50 тис.  примірників документів.

До послуг відвідувачів  універсальний фонд, який нараховує майже 29 тис. документів, сформований на основі духовних, інформаційних, ділових потреб жителів громади, поєднує не тільки книги, а й періодичні видання.

5 бібліотек КЗ "Хмелівська публічна бібліотека" обладнанні комп’ютерною технікою  з підключенням до мережі інтернет.

 Бібліотечний соціально-культурний простір КЗ "Хмелівська публічна бібліотека"   комфортний і сучасний, відкритий і доступний для мешканців громади.

 Щорічно відбувається  більше 300 масових заходів різного спрямування, під час яких бібліотекарі використовують форми творчих акцій, ігрові, діалогові, презентаційні та інші методи популяризації книги. Бібліотечні форми діяльності дієвий  засіб роботи із вразливими групами населення, як інструмент профілактики їх  ментального здоров’я.

Розвиваючи  традиції культурно-просвітницького закладу,  бібліотеки КЗ "Хмелівська публічна бібліотека"  співпрацюють з установами й організаціями, зацікавленими у суспільній, професійній, культурній та інтелектуальній діяльності.

Формування правової культури читачів, громадянськості, патріотизму, поширення інтересу до історії рідного краю є  головним завданням бібліотек.

Особлива увага приділяється  широкій популяризації української літератури, історії культури українського народу і вихованню  поваги до рідної мови, національно-культурних і духовних надбань нашого народу.

З метою відродження давніх традицій населених пунктів громади, бібліотеки КЗ « Хмелівська публічна бібліотека» збирають матеріали про малу батьківщину та проводять  краєзнавчі заходи.  

На базі сільських бібліотек-філій КЗ «Хмелівська публічна бібліотека»  діють інформаційні центри   євроатлантичної інтеграції «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся», розраховані на широку цільову аудиторію.  

 

Запрошуємо до бібліотечних закладів КЗ «Хмелівська публічна бібліотека»!

      

 

 

 

 

 

 

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень