A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму,
молоді та спорту
Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області

Новини

Команда юнаків взяла участь у змаганнях з волейболу

21-22 травня у м. Суми відбувся ІV (обласний) етап змагань з волейболу серед команд юнаків в рамках Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Переможець ІІІ (районного) етапу команда Дібрівського ліцею, яка хоч і не стала призером, показала достойну гру. Сподіваємось, що участь у випробуваннях такого рівня буде для юних спортсменів стимулом до вдосконалення та зростання на спортивній ниві, заохотить до систематичних тренувань і в майбутньому обов’язково приведе до перемоги.

17:53 22.05.2024

Відбувся виїзний семінар працівників закладів культури Хмелівської громади

 Формуванню єдиного культурного простору національної ідентичності, накопиченого культурного та історичного досвіду був присвячений виїзний семінар працівників закладів культури Хмелівської сільської ради «Організація музейної робота -важливої складової національно-патріотичного виховання». Який відбувся на базі КЗ «Смілівський краєзнавчий музей», Смілівського сільського будинку культури, Смілівської сільської бібліотеки-філії КЗ «Хмелівська публічна бібліотека».

16:11 22.05.2024

У закладах освіти і культури громади вшанували пам'ять жертв політичних репресій

19 травня, у третю неділю місця, в Україні щорічно відзначається День пам’яті жертв політичних репресій, згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року,  з метою вшанування десятків тисяч людей, розстріляних комуністичним режимом, сотень тисяч кинутих у в’язниці й табори, на заслання чи примусове психіатричне лікування.

13:25 19.05.2024

18 травня- День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня 2024 року, у 80-ті роковини депортації кримськотатарського народу з території Кримського півострова радянським тоталітарним режимом, українці вшановують пам'ять жертв цього злочину. Цього дня, у 1944 році розпочалася спецоперація військ НКВД, коли за три дні  було депортовано понад 190 тисяч кримських татар. Для багатьох той шлях став останнім. Майже половина депортованих померла в дорозі або у перші роки після вигнання від різних хвороб та нелюдських умов життя.

17:36 18.05.2024

Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

16:32 17.05.2024

У закладах освіти Хмелівської громади розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 років у світі, в Україні, у період з 13 до 19 травня 2024 року в закладах освіти Хмелівської сільської ради відбудеться перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

11:20 13.05.2024

У закладах освіти і культури громади відбулися заходи з нагоди Дня матері

В Україні День матері почали святкувати з 1999 року. Мама в нашій країні з давніх-давен вважалася справжньою берегинею домашнього вогнища і саме тією людиною, до якої діти завжди приходять за добрим словом, порадою та допомогою. І хоча офіційно День матері з'явився в Україні порівняно недавно, шанують її українці набагато довше. 

15:36 12.05.2024

У громаді пройшли навчально-польові збори випускників 11-х класів

З метою виконання навчальної програми з предмета «Захист України» та закріплення військових знань і навичок в учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти Хмелівської громади, проведено навчально-польові збори/заняття. Учасників заходу привітали перший заступник Хмелівського сільського голови Наталія БАЛЮРА, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ірина ГОЛОВАЧ, командир Добровольчого формування Хмелівської територіальної громади №1 Ігор ВАСИЛЕНКО.

18:38 10.05.2024

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень