Поради/Рекомендації

Як захистити своє ментальне здоров'я у соцмережах

Станом на квітень 2024 року в усьому світі налічувалося 5,07 мільярда користувачів соцмереж, що становило 60% світового населення. Топ-5 найпопулярніших соцмереж у світі: Facebook (3 млрд людей), YouTube (2,5 млрд), Instagram та WhatsApp (по 2 млрд), і TikTok - 1,5 млрд. Дослідження GWI показує, що типовий користувач соцмереж витрачає на соціальні платформи 2 години 23 хвилини на день.

11:11 29.06.2024

Як давати собі раду у складних життєвих ситуаціях. Поради психотерапевта Олега Чабана

Як розвинути адаптивне мислення, що допоможе давати раду зі складними життєвими ситуаціями? Розповідає доктор медичних наук і психотерапевт Олег Чабан у новому епізоді подкасту «Простими словами»

11:34 21.05.2024

Психологічна підтримка дітей із сімей військовослужбовців

Практичні психологи закладів освіти Хмелівської громади взяли участь у рефлексивній зустрічі для спеціалістів психологічної служби системи освіти області в рамках реалізації регіонального проєкту "Завжди поруч",  організованої та проведеної у співпраці з Благодійним фондом «Голоси дітей». Під час зустрічі психологи Фонду Ірина Лісовецька, Марина Чабан акцентували увагу присутніх на питаннях травматичного стресу як наслідку воєнних дій; особливостях реакцій дітей різних вікових категорій на стресові фактори; надали поради щодо допомоги дітям в стресовій ситуації, при переживанні травмівної події.

16:29 13.05.2024

Як сказати "НІ" щоб нікого не образити

Щодня нам потрібно приймати якісь рішення. Вони можуть стосуватися не лише нас, а й людей довкола. Часто до нас звертаються з проханнями, на які ми відповідаємо „так“, хоча варто було б відмовити. Ось чотири способи сказати „ні“ і не образити людину.

12:09 26.08.2023