A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму,
молоді та спорту
Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області

Поради/Рекомендації

Як давати собі раду у складних життєвих ситуаціях. Поради психотерапевта Олега Чабана

Як розвинути адаптивне мислення, що допоможе давати раду зі складними життєвими ситуаціями? Розповідає доктор медичних наук і психотерапевт Олег Чабан у новому епізоді подкасту «Простими словами»

11:34 21.05.2024

Психологічна підтримка дітей із сімей військовослужбовців

Практичні психологи закладів освіти Хмелівської громади взяли участь у рефлексивній зустрічі для спеціалістів психологічної служби системи освіти області в рамках реалізації регіонального проєкту "Завжди поруч",  організованої та проведеної у співпраці з Благодійним фондом «Голоси дітей». Під час зустрічі психологи Фонду Ірина Лісовецька, Марина Чабан акцентували увагу присутніх на питаннях травматичного стресу як наслідку воєнних дій; особливостях реакцій дітей різних вікових категорій на стресові фактори; надали поради щодо допомоги дітям в стресовій ситуації, при переживанні травмівної події.

16:29 13.05.2024

Як сказати "НІ" щоб нікого не образити

Щодня нам потрібно приймати якісь рішення. Вони можуть стосуватися не лише нас, а й людей довкола. Часто до нас звертаються з проханнями, на які ми відповідаємо „так“, хоча варто було б відмовити. Ось чотири способи сказати „ні“ і не образити людину.

12:09 26.08.2023

Як поводитися з людьми з інвалідністю, щоб вони не відчували надмірної уваги, а відчували нашу повагу

Усе частіше на вулицях українських міст ми зустрічаємо людей із важкими травмами й інвалідністю. Дуже важливо не уникати цієї теми в розмові з дітьми. Потрібно говорити про те, як поводитися з людьми з інвалідністю, щоб вони не відчували надмірної уваги, а відчували нашу повагу.

09:21 11.07.2023

Рекомендації, що повинна вміти дитина йдучи до 1 класу НУШ

Після запуску Нової української школи, всі діти в Україні йдуть до школи в 6-річному віці незалежно від здібностей. Перший клас, в якому дітям не задають домашніх завдань і не ставлять оцінок, розрахований на адаптацію. Але навіть з урахуванням такої лояльної програми, не всі дітки готові йти до школи в 6 років.

09:23 05.07.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень