Психологічна підтримка

Інформаційна акція "Круті в укритті". Як подолати стрес під час повітряної тривоги

На сьогодні одним із пріоритетів держави є збереження життя та здоров’я її громадян, особливо дітей, та забезпечення їх доступу до освіти. Питання організації безпечного освітнього середовища в закладах освіти є надзвичайно важливим для їх належного функціонування в умовах воєнного стану. Наразі за підтримки Міністерства освіти і науки України у партнерстві з Фондом Східна Європа в Україні стартувала інформаційна кампанія #BraveKidsUkraine («Круті в укритті»), спрямована на психологічну підтримку дітей під час повітряних тривог. У межах кампанії відомі особистості з України та з-за кордону висловлюють слова підтримки дітям, які перебувають в укриттях, та пропонують прості психологічні практики для зниження тривожності. Проєкт реалізують із супервізією дитячої психологині Світлани Ройз, який рекомендований Міністерством освіти і науки України як такий, що допомагає знизити стрес у дітей і підлітків під час перебування в укритті.

16:19 06.03.2024

Як говорити з дітьми про війну?

Уникати тему війни на уроках абсолютно не варто. Це частина нашої реальності. На якому б етапі зараз ви не були у шкільній програмі — це має стати складовою ваших уроків.

14:41 28.10.2023

Сезонний афективний розлад

Думаю ви помічали, що з тим як сонечка стає менше обличчя навколо дещо кислішають? І з'являються наступні симптоми:

09:21 18.10.2023