Основні завдання Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дата: 02.02.2021 16:58

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»  ініційована з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також з метою захисту прав людини та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми;

- формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Дати початку та завершення Кампанії (25.11-10.12.16) вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства в родині та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)