Нові рекомендації МОЗ про протиепідемічні заходи в школах: що змінилося

Дата: 30.04.2021 08:51

МОЗ постановою від 23.04.2021 затвердило нові протиепідемічні заходи у закладах загальної середньої освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Коротко про зміни:

1. Батькам учнів дозволили перебувати в закладі освіти, якщо вони виконали такі умови:

• використовують ЗІЗ, зокрема респіратори або захисні маски, що закривають ніс і рот, зокрема виготовлених самостійно;
  • пройшли термометрію;
  • попередньо узгодили візит з керівником закладу.

Допуск у заклад освіти батьків або осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю, за умови дотримання зазначених вимог, не потребує попереднього узгодження з керівником закладу освіти.

2. Персонал, як і раніше, потрібно допускати до роботи за умови використання ЗІЗ, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, після термометрії безконтактним термометром. Нове: можна використовувати захисні маски, виготовлені самостійно.

3. Педагогам рекомендовано використовувати захисні щитки на уроках.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)