Після відсторонення невакцинованих вчителів школи мають працювати очно – Шмигаль

Дата: 12.11.2021 00:49

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наполягає на очному навчанні після усунення від роботи невакцинованих освітян. Про це він заявив у етері одного з телеканалів, повідомляє РБК-Україна.

«Уряд наполягає на тому, що освіта у всіх навчальних закладах має бути очною. З понеділка невакциновані вчителі та викладачі відсторонені, тому це дозволяє вважати, що 100% колективів мають вакцинацію», – сказав прем’єр-міністр.

Він зазначив, що Кабмін попросив голів місцевого самоврядування докласти зусиль, щоб усі навчальні заклади вийшли з «дистанційки».

Шмигаль зауважив, що Всесвітня організація охорони здоров’я також радить очне навчання для шкіл.

Зазначимо, з 8 листопада в Україні почали усувати від роботи невакцинованих від коронавірусу співробітників навчальних закладів.

На сьогодні дистанційне навчання 1-11 класів запровадили у Києві, Херсоні, Львові, Сумській області. При цьому, згідно з постановою Кабміну, початкова школа та дитсадки можуть працювати у «червоній» зоні, незважаючи на кількість вакцинованих співробітників навчального закладу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)