Виховуємо справжніх патріотів

Дата: 18.01.2024 14:43

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників та захисниць у Гаївській філії ( закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів) Хмелівського ліцею- закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбулася зустріч здобувачів освіти з колишнім учнем закладу, а нині студентом Національної академії прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Іваном Федьком.

Юнак розповів, як проходить його військове навчання та як досягає поставлених перед собою цілей, ознайомив з умови вступу до навчального закладу, буденне життя студентів.

У своїй розповіді Іван акцентував увагу школярів на тому, що потрібно бути вірним патріотом рідної Батьківщини і завжди впевнено йти до своєї мети.

Педагоги та учні закладу пишаються своїм випускником та бажають йому успіхів у навчанні, здійснення мрій, реалізації життєвих планів.