Молода генерація- гордість Хмелівської громади

Дата: 26.01.2024 18:58

26.01.2024р. в Центрі позашкільної освіти Хмелівської громади відбулося нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів. Захід став своєрідним підсумком наполегливої праці обдарованої учнівської молоді та її наставників, результатом якої є реалізація отриманих знань на практиці, здатність молоді правильно обрати та проєктувати свої життєві орієнтири. Почесними грамотами та цінними подарунками було нагороджено 17 здобувачів освіти. Кожен з них показав високий рівень знань, уміння розв’язувати нестандартні завдання та креативно мислити.

"Учнем року- 2023" визначено Олександра Пономаренка, учня Гаївської філії (закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів) Хмелівського ліцею- закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хмелівської сільської ради, який посів призові місця в чотирьох олімпіадах і конкурсах.

Подяками відділу освіти, культури, туризму молоді та спорту відзначено учителів- наставників, які достойно підготували своїх вихованців. Юних інтелектуалів громади привітали заступник голови громади Марина Анісімова , депутат Сумської обласної ради Олена Беркут , головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Наталія Бондаренко . Спонсорами свята стали меценати: підприємець Олег Горобчук, голова Благодійного фонду " Ми разом" Олена Менько, депутат Сумської обласної ради Олена Беркут. Святковий настрій учасникам заходу створили талановиті гуртківці Центру позашкільної освіти.

Зичимо переможцям та призерам олімпіад безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Бажаємо, аби творчі педагогічні та учнівські пошуки і надалі тривали у ваших колективах та наснажували вас на досягнення нових звершень. Подальших перемог! Миру Україні!