Вчимося правил безпечної поведінки в Інтернеті

Дата: 07.02.2024 10:27

З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у всесвітній мережі, сьогодні в закладах освіти громади проведено заходи до Дня безпечного Інтернету.

З молодшими школярами організовано перегляд тематичних відеороликів, обговорено можливі ризики роботи в Інтернеті, розроблено практичні поради «Безпека в мережі для наймолодших».

Для старших учнів  проведено заняття з елементами тренінгу «Безпечний Інтернет та соціальні мережі», у ході якого діти згадали основні типи мережевих загроз, заповнили анкету «Яких правил я дотримуюся під час роботи у мережі  Інтернеті» та узагальнили напрацьовані результати.