Вітаємо переможців та учасників ІІ конкурсу читців патріотичної поезії «А ЗАРАЗ ВОРОГА Я СЛОВОМ Б'Ю!»

Дата: 21.02.2024 09:05

Другий рік поспіль у Хмелівській громаді проводиться конкурс читців патріотичної поезії «А ЗАРАЗ ВОРОГА Я СЛОВОМ Б'Ю!», путівку в життя якому дала місцева поетеса Олександра Тарасенко. Дуже знаковим є те, що проводиться він традиційно до Міжнародного дня рідної мови, об’єднує поціновувачів поетичного слова різного віку, надихає на творчість, спонукає удосконалювати свою мову, зростати і розвиватися в мистецтві художнього читання.
У конкурсі взяли участь 13 читців, які представили 14 патріотичних поезій, серед них- й авторські ( авт. Анастасія Байдова, Тетяна Хорошун, Наталія Холод).
У віковій категорії 10-16 років призові місця посіли учасники:
І місце- Бердник Анна, учениця Хустянського ліцею – закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів,наставник- Рокитянська Т.Я.;
ІІ місце- Байдова Анастасія, учениця Хмелівського ліцею- закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, наставник- Чорнобук В.М.;
ІІІ місце- Сидоренко Поліна, учениця Гаївської філії (закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів) Хмелівського ліцею-закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, наставник- Приходько К.Г.
ІІІ місце- Угнівенко Діана, учасниця художньої самодіяльності Дібрівського сільського будинку культури, наставник- Ганич І.О.
Вікова категорія від 23 років:
І місце- Приходько Катерина, вчитель української мови та літератури Гаївської філії (закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів) Хмелівського ліцею-закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів;
ІІ місце- Нечипоренко Таїсія, учасниця художньої самодіяльності Хрещатівського сільського клубу, наставник- Галяс Ю.Ю,
ІІІ місце- Холод Наталія, вчитель початкових класів Гаївської філії (закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів) Хмелівського ліцею-закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
Учасники конкурсу:
-Гордієнко Софія, учениця Гаївської філії (закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів) Хмелівського ліцею-закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів;
-Яременко Владимира, учасниця художньої самодіяльності Смілівського сільського будинку культури;
-Самойленко Каріна, учениця Хмелівського ліцею-закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів;
-Пугач Надія, учасниця Клубу за інтересами «Берегиня» Гаївської сільської бібліотеки-філії КЗ «Хмелівська публічна бібліотека»;
-Марченко Галина, учасниця Клубу за інтересами «Берегиня» Гаївської сільської бібліотеки-філії КЗ «Хмелівська публічна бібліотека»;
-Хорошун Тетяна, учасниця Клубу за інтересами «Берегиня» Гаївської сільської бібліотеки-філії КЗ «Хмелівська публічна бібліотека».
Дякуємо учасникам та їх наставникам за любов до рідного слова. Щиро зичимо всім ПЕРЕМОГИ і МИРУ 💛💙