1 квітня- Міжнародний день птахів

Дата: 01.04.2024 14:31

Щорічно 1 квітня у світі відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме цього дня у 1906 р. була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

У закладах освіти Хмелівської громади відбулися заходи: шестикласники Хмелівського ліцею, вивчаючи хайку Мацуо Басьо, складали власні тривірші за мотивами картини Сергія Півторака «Птахи», учні Смілівського ліцею ім.Ф.Сахна виготовили тематичні поробки, у Дібрівському ліцеї школярі ознайомилися з цікавими фактами з життя пернатих, зокрема з давньою українською традицією закликати весну випеченими власноруч жайворонками. Проведені вікторини, майстер-класи, екскурсії в природу заохотили юних природолюбів бережливо ставитись до птахів, розуміти їхню важливу роль у природному середовищі.