Випускники закладів освіти взяли участь у Загальнонаціональній акції "Випускники 2024 року - для майбутніх поколінь"

Дата: 19.04.2024 08:49

Одинадцятикласники та дев’ятикласники закладів освіти Хмелівської громади долучилися до Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», ініційованої Асоціацією професіоналів довкілля (PAEW) та підтриманої Президентом України.

Діти війни, випускники 2024 року, завершуючи навчальні заклади і прощаючись з дитинством, не матимуть традиційних шкільних балів і радості зустрічі першого дорослого світанку, але це покоління, яке будуватиме нашу Україну після Перемоги! Саджанці дуба висаджено на пришкільних територіях на згадку для прийдешніх поколінь як символ могутності, незламності та міці.

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту, педагогічні та учнівські колективи закладів освіти Хмелівської сільської ради ( Хмелівського ліцею- закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хмелівської сільської ради, Гаївської філії ( закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів) Хмелівського ліцею- закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хмелівської сільської ради, Дібрівського ліцею- закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хмелівської сільської ради, Смілівського ліцею- закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Феодосія Сахна Хмелівської сільської ради, Хустянського ліцею- закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хмелівської сільської ради ) щиро вдячні за підтримку і сприяння у проведенні зазначеної акції ДП «Роменський агролісгосп» Сумського ОКАП «Сумиоблагроліс» (директор Віталій ГРИНЬ ). 200 молодих деревець зазеленіють, радуючи жителів і гостей громади, та стануть провісниками миру і процвітання нашої держави.