Учнівська молодь громади взяла участь у воркшопі "Досліджуємо себе і світ"

Дата: 08.05.2024 15:46

8 травня на базі КЗ "Центр позашкільної освіти" за участю Каріни Охріменко- менторки для активної молоді у програмах «Upshift», «Покоління перемоги», «10:11», «Дозрілі», «Volunteens», тренерки та фасилітаторки, голови ГО « Форпост свідомих», волонтерки, засновниці соціального підприємництва в селах Роменщини для підтримки літніх жінок відбувся воркшоп "Досліджуємо себе і світ", під час якого поспілкувалися з учнівською молоддю щодо того, як "знайти себе" у розмаїтті можливостей, розвиватись й удосконалюватись, зростати як особистість. Учасники спілкувалися на теми, які їх хвилюють, обговорювали плани на майбутнє, брали участь в активностях, моделювали різні ситуації, ділилися думками про розвиток молодіжної політики в громаді. Діалогу не завадила навіть повітряна тривога- він продовжився в укритті.

Гостя щиро ділилася з присутніми історіями з власного життя, досвідом з визначення життєвих орієнтирів та перспективами на майбутнє. Хлопці та дівчата почерпнули для себе багато корисної інформації, згуртувалися, дехто окреслив плани на найближче майбутнє, але у планах кожного з присутніх- наступна зустріч з Каріною, яку вона пообіцяла після повернення з чергової робочої поїздки за кордон. Із нетерпінням чекаємо на неї. Щиро дякуємо за проведену активність, цінні поради та лайфхаки. Зичимо нових горизонтів і досягнень.