A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму,
молоді та спорту
Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області

НМТ: РЕЄСТРАЦІЯ НА ДОДАТКОВУ СЕСІЮ

Дата: 10.05.2024 11:30
Кількість переглядів: 2

Протягом 10 – 15 травня 2024 року триває додатковий період реєстрації для участі у національному мультипредметному тесті.

На що треба звернути увагу:

1. Особи, які реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі в НМТ, мають у персональному кабінеті, створеному в основний період реєстрації, доопрацювати надані ними під час реєстрації для участі в основній сесії НМТ інформацію та/або копії документів.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, поширеною причиною відмови в реєстрації було завантаження скриншота електронної копії документа в мобільному застосунку Дія, замість сканкопії або фотокопії документа, що посвідчує особу, або завантаження копії документа, що підтверджує інформацію про освіту та не відповідає вимогам

Тож учасникам, в яких уже є персональний кабінет, достатньо завантажити копії тих документів, що стали підставою для відмови, та надіслати внесену інформацію і копії документів на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши на відповідну кнопку в сервісі.

2. Особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації, мають за допомогою спеціального сервісу створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. 

Для швидшої і зручнішої реєстрації потенційні вступники можуть скористатися застосунком Дія для автоматичного заповнення персональних даних. Достатньо надіслати копію цифрового паспорта (ID-картки або закордонного) через Дію у процесі створення персонального кабінету. Необхідні персональні дані підтягнуться з копії цифрового документа автоматично.

Наголосимо, що потенційні вступники, під час створення персонального кабінету у спеціальному сервісі, можуть також самостійно зазначити особисті дані (реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу).

Потім потрібно виконати такі дії:

  • зазначити реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію «випускник поточного року» або «випускник минулих років», указати на потребу створення особливих (спеціальних) умов), обрати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір і населений пункт в Україні або за кордоном, де він / вона планує проходити НМТ, а також мову складання предметів сертифікаційної роботи;
  • завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі.

Звертаємо увагу! Під час реєстрації для участі в додатковій сесії НМТ потрібно обов’язково завантажити до персонального кабінету сканкопію / фотокопію  заяви щодо надання можливості пройти НМТ під час додаткових сесій та документа, що підтверджує поважну причину, через яку учасник / учасниця  не зареєструвався / не зареєструвалася під час основного періоду реєстрації.

У рубриці «Процедура реєстрації» докладно описано, як зареєструватися, які документи потрібно підготувати й вимоги до їх завантаження, як перевірити стан опрацювання реєстраційних документів, як внести зміни до реєстраційних даних тощо.

3. Особи, які за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань (слідчих ізоляторах), для реєстрації мають звернутися до представників установи виконання покарань або безпосередньо до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зауважимо, що рішення щодо допуску особи до участі в НМТ під час додаткових сесій буде прийнято колегіальним органом – регламентною комісією при регіональному центрі оцінювання якості освіти. У разі успішної реєстрації потенційний учасник матиме змогу пройти тестування під час додаткових сесій.

Тим, хто буде реєструватися в додатковий період, радимо, після надсилання реєстраційних даних на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти, щодень перевіряти в персональному кабінеті стан опрацювання реєстраційних документів, аби, у разі виявлення недоліків у них, встигнути про це дізнатися та виправити їх. Адже іншого шансу зареєструватися більше в цьому році не буде.

Хай щастить!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень