На допомогу вчителю та учням

Фото без описуВ Україні створено безкоштовну платформу JustClass для автоматичної перевірки й оцінювання домашніх завдань. Мета – допомогти освітянам у щоденній роботі у кризових ситуаціях та в умовах воєнного стану.

Використання вчителями безкоштовної платформи для автоматичної перевірки домашніх завдань JustClass сприяє оптимізації освітнього процесу, дозволяє відстежити успіхи учнів.

На онлайн-платформі JustClass учителі закладів загальної середньої освіти зможуть обирати інтерактивні завдання, розроблені на основі навчальних програм і методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України та надсилати учням згенероване посилання.

JustClass автоматично перевіряє та оцінює виконані домашні роботи за 12-бальною шкалою, зберігає оцінки в особистому кабінеті вчителя та учнів.

З метою запобігання списування та формування академічної доброчесності, у JustClass дозволено виставляти час і дедлайн для виконання домашнього завдання та приховувати показ правильних відповідей для учнів.

Учителі закладів загальної середньої освіти можуть розпочати роботу на платформі JustClass, зареєструвавшись за посиланням: https://justclass.com.ua/.

Освітній хаб Googl Знання

Завдяки сервісу Google, українські користувачі можуть легко знаходити ресурси, які він має, отримувати нові навики, розвивати свою кар'єру в Україні за цим напрямом та рухатися до цифровізації навчання.

10:01 08.05.2024

Освітній мобільний застосунок " AR BOOK"

Компанія з розробки мобільних застосунків, за технологією VR/AR «FLEX REALITY», створила освітній мобільний застосунок «Ar Book» із набором лабораторних експериментів у доповненій реальності, що  допоможе вчителю, використовуючи сучасні технології, зробити навчання учнів більш цікавим та інтерактивним. Застосунок рекомендований Міністерством освіти і науки України.

10:51 04.05.2024

Програма GoCamp

Опанування навиками іншомовної комунікації в умовах воєнного стану – нові виклики щодо вільного володіння іноземними мовами.

09:54 30.04.2024

Мобільні застосунки з доповненою реальністю

В умовах воєнного стану, із метою оптимізації освітнього процесу вчителям закладів загальної середньої освіти доцільно використовувати сучасні технології доповненої реальності для організації дистанційного та змішаного навчання, дослідницької діяльності учнів.

10:48 19.03.2024

Чатбот "Спільно для вчителів"

Освітньою організацією «Навчай для України / Teach For Ukraine», за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine), створено чат-бот «Спільно для вчителів», із метою допомоги освітянам у щоденній роботі та кризових ситуаціях в умовах воєнного стану.

09:51 11.03.2024

MozaBook- інтерактивне навчання №1 в Україні

В умовах воєнного стану, з метою оптимізації освітнього процесу, стимулювання інтересу до навчання та розвитку пізнавального інтересу здобувачів освіти, учителям доцільно використовувати сучасні технології візуалізації навчального матеріалу для організації дистанційного та змішаного навчання змісту предметів.

10:43 20.02.2024

Віртуальні лабораторні симулятори від "LABSTER"

Для забезпечення якісного навчання у закладах освіти з природничої освітньої галузі у дистанційному та змішаному форматах й упровадження STEM-освіти, між  Міністерством освіти і науки України та розробниками платформи для віртуальних лабораторій «Labster» було укладено угоду про співпрацю.

10:45 01.02.2024