Онлайн-тиждень географії в Смілівському ліцеї ЗЗСО
Звіт про проведення онлайн-тижня географії
з 08.11 по 12.11 у Смілівському ліцеї ЗЗСО
імені Феодосія Сахна ХСР
Позакласна робота є невід’ємною складовою навчально-виховного процесу. Якщо знання, отримані на уроці, зацікавили учнів, то це спонукає їх вивчати предмет і після уроків. До того ж добре організована, цікава, різноманітна позакласна робота з предмету – це один із найефективніших засобів пробудження й підтримки в учнів інтересу до географії. Велику допомогу в досягненні цієї мети надає мені тиждень географії. Під час його проведення діти збагачують знання, розширюють свій кругозір, проявляють ініціативу й самостійність, розвивають індивідуальні здібності, вчаться відстоювати свою точку зору.
Відповідно до графіка роботи в нашому ліцеї тиждннь географії проходив з 08 по12 листопада. Методика його проведення полягає в організаці заходів, які можна проводити в умовах дистанційного навчання. Тож все планування було побудовано так, щоб всі здобувачі освіти та всі бажаючі могли взяти участь у онлайн-екскурсіях, подивится презентацію, пройти онлайн-гру, не наражаючи себе та рідних на небезпеку.
Презентація «Типи хмар» допомогла здобувачам освіти розвинути вміння візуально визначати хмарність неба, давати характеристику хмарам та передбачати зміну погоди.
Дослідженя ПАР дало учням виявити та охарактеризувати основні чинники,що визначяють місце країни у міжнародному поділі праці. Дізнатися що ПАР є найрозвиненішою країною Африканського континенту, а також входить до G20, тож дане дослідження дає можливість аналізувати інформацію, будувати припущення, робити висновки.
Seterra – цікава навчальна географічна гра. По ній можна вивчати велику кількість географічних об’єктів, за допомогою вправ з контурними картами. В неї можна грати всім охочим, щоб краще досвідити світ в якому ми живемо.
Онлайн-екскурсія «Найвищі вершини континентів» за допомогою якої учні вмить опинилися на найвищих вершинах шести континентів. Не виходячи з дому оцінили природу, форму верхівки гори та побачили як працюють Google maps.
Вивчення річки Амазонка – міжнародної річки в Південній Америці, найдовшої і найповноводнішої річки в світі. Дає можливість для дослідження бо за своїми велетенськими розмірами, великими глибинами, винятковою різноманітністю рослинного і тваринного світу являє собою щось середнє між річкою і морем. За впливом на природні, процеси, які відбуваються у воді, над суходолом і морем, її можна порівняти лише з морською течією Гольфстрім.
Тож крім учнів всі бажаючі могли долучатися до онлайн-тижня географії в нашому ліцеї. Було цікаво та захоплююче не дивлячись на те що всі заходи пройшли дистанційно.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)