Психологічна підтримка дітей із сімей військовослужбовців

Дата: 13.05.2024 16:29

Фото без описуПрактичні психологи закладів освіти Хмелівської громади взяли участь у рефлексивній зустрічі для спеціалістів психологічної служби системи освіти області в рамках реалізації регіонального проєкту "Завжди поруч",  організованої та проведеної у співпраці з Благодійним фондом «Голоси дітей». Під час зустрічі психологи Фонду Ірина Лісовецька, Марина Чабан акцентували увагу присутніх на питаннях травматичного стресу як наслідку воєнних дій; особливостях реакцій дітей різних вікових категорій на стресові фактори; надали поради щодо допомоги дітям в стресовій ситуації, при переживанні травмівної події.

Учасники ознайомилися з алгоритмами бесід дорослих з дітьми та підлітками, в яких батьки на фронті, ознайомилися з техніками підтримки дітей, чиї батьки беруть участь в бойових діях.

Переглянути запис зустрічі можна за посиланням: