Останній дзвоник сповістив про закінчення навчального року

Дата: 31.05.2024 14:31

Фото без описуСьогодні у школах Хмелівської громади пролунав останній дзвоник. Ця подія знаменує завершення навчального року та початок літніх канікул для учнів, а для випускників стала початком нової віхи їхнього життя.

Вже третій рік поспіль свято останнього дзвоника в Україні відбувається в умовах повномасштабної війни, яку розв'язала рф, але, незважаючи на складні часи, у наших школярів був і прощальний вальс, і останній дзвоник, були добрі побажання від вчителів, батьків, молодших друзів. З напутніми словами до цьогорічних випускників звернулися сільський голова Петро ПАНЧЕНКО, перший заступник сільського голови Наталія БАЛЮРА, заступник сільського голови Марина АНІСІМОВА, які завітали  на урочистості до закладів освіти громади, щоб привітати нашу молодь із закінченням школи й початком дорослого життя, а всіх інших учнів- із закінченням навчального року та стартом таких довгоочікуваних канікул, під час яких вони відпочинуть, щоб з новими силами розпочати наступний освітній марафон.

Приєднуємося до привітань й щиро зичимо випускникам успіхів, реалізації усіх планів та задумів, здійснення мрій, а всім учням- змістовного відпочинку. Нехай літо буде мирним, наповненим яскравими враженнями, відкриттями, незабутніми моментами.