День захисту дітей у Хмелівській громаді

Дата: 03.06.2024 09:04

Фото без опису1 червня, у  Міжнародний день захисту дітей,  світове суспільство вкотре звертає увагу на захист прав наймолодших мешканців планети. Особливої уваги вже третій рік поспіль потребують українські діти, які сьогодні, на жаль, живуть у режимі воєнного стану, спричиненого агресією рф. Щоб хоч трішки розфарбувати дитинство, обпалене війною, працівники закладів освіти та культури Хмелівської громади провели розважальні програми, конкурси, вікторини, ігри, квести, організували кіносеанси під відкритим небом, фотомоби та художні галереї дитячого малюнка.

Сьогодні нашим дітям  увага, опіка, розуміння та підтримка дорослих надважливі.  Зичимо кожній дитині мирного неба над головою, безтурботного дитинства, здійснення мрій. Нехай дитячі усмішки освітлюють нашу планету, кожен з її маленьких мешканців буде здоровим, щасливим, зігрітий теплом рідних сердець.