Новини

Онлайн-засідання практичних психологів на тему «Корекційно-розвиткова робота з дітьми з особливими освітніми потребами».

21 квітня 2021 року відбулося онлайн-засідання практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО на тему «Корекційно-розвиткова робота з дітьми з особливими освітніми потребами».

16:06 21.04.2021

Про роботу сайтів закладів загальної середньої освіти Хмелівської сільської ради та усунення недоліків

В ході онлайн-наради, яка була проведена Державною службою якості освіти у Сумській області, за результатами вивчення питання щодо функціонування сайтів закладів освіти Роменського району Сумської області, яка відбулася 7.04.2021 року, відділом освіти було проведено повторний моніторинг щодо наповнюваності сайтів ЗЗСО та ЗДО Хмелівської сільської ради. В результаті чого був виданий відповідний наказ "Про роботу сайтів закладів загальної середньої освіти" та усунення недоліків, а провідним спеціалістом Катериною Гарцарік було проведено вебінар щодо роз’яснення та надання консультацій для коректного наповнення сайтів та основ медіаграмотності при публікаціях інформації у соціальних мережах.

12:42 08.04.2021

Онлайн-нарада за результатами перевірки закладів загальної середньої освіти щодо наповнювасті сайтів інформацією згідно ст. 30 ЗУ "Про освіту".

Відповідно до плану роботи управління Державної служби якості освіти у Сумській області на 2021 рік 7 квітня відбулася онлайн-нарада за результатами вивчення питання щодо функціонування сайтів закладів освіти Роменського району Сумської області.

16:09 07.04.2021

Міжнаро?дний день дитя?чої кни?ги

Міжнаро?дний день дитя?чої кни?ги — свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку (починаючи з 1967) 2 квітня — в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

09:29 02.04.2021

Вебінар на тему «Запобігання та протидія проявам насильства: діяльність закладів освіти»

Пандемія призвела до суттєвих змін у сфері освіти, зокрема в організації навчального процесу під час карантину, адже більшість навчальних акладів перейшла на дистанційну форму навчання.

15:37 31.03.2021